Reklama pagal vietą (GPS)

Reklama pagal vietą yra reklamos forma, kuri yra orientuota į tam tikrą geografinį regioną ar vietą. Ji naudoja informaciją apie vartotojo buvimo vietą arba kitą geografinę informaciją, kad būtų galima pritaikyti reklamą tam tikram regionui arba tikslinėms auditorijoms. Šio tipo reklama gali būti labai veiksminga, nes ji padeda pritraukti potencialius klientus, esančius tam tikroje vietoje.

location-based-advertising-mobile

Geografinis taikymas - tai yra procesas, kai reklaminis turinys yra pritaikomas atsižvelgiant į vartotojo buvimo vietą arba geografinę vietą. Tai leidžia reklamos skelbimams būti relevantiems ir pritaikytiems tam tikram regionui. 

 

Kodėl reklamą pagal vietą yra tokia svarbi ir reikalinga jūsų verslui? 

 

Pasitelkus technologijas, kurių pagalba yra nustatoma virtuali teritorija arba "geofence" angl. , kurioje vykstantys vartotojai gauna tam pritaikytą reklamą. Tai ypač populiaru prekybos centrams ar restoranams, kurie nori pritraukti praeinančius klientus. Naudojant “geofencing” angl. technologiją, galite sukurti specialius pasiūlymus ar nuolaidas klientams, kurie įeina į tam tikrą geografinę zoną arba artėja prie jūsų verslo vietos. Tai gali būti labai didžiulė naudą kai yra siekiama pritraukti kuo daugiau naujų klientų, nes jie gauna asmeninę nuolaidą ar pasiūlymą. 

banner

Tokio tipo reklama pagal vietą taip pat padeda verslui suprasti klientų elgesį ir poreikius specifinėse vietose. Tai gali būti naudinga plėtojant marketingo strategijas ir priimant verslo sprendimus. Kadangi reklama pagal vietą yra pritaikyta konkretiems vartotojams ir vietoms, ji gali būti daug efektyvesnė nei plačiai nukreipta reklama. Tai gali leisti sutaupyti reklamos biudžetą ir pagerinti investicijų grąžą.

Dauguma žmonių naudoja mobiliuosius įrenginius kurie fiksuoja buvimo vietą GPS pagalba ir reklama pagal vietą leidžia verslui pasiekti tikslinę auditoriją, kuri yra fiziškai arba geografiškai arti verslo vietos. Tai padeda maksimizuoti reklamos efektyvumą, nes jūs reklamuojate savo produktus ar paslaugas tiems žmonėms, kurie tikrai gali būti jūsų klientai. Su tokio tipo reklama  galite pritraukti daugiau vietinių klientų į jūsų verslo vietą.  O ypač jeigu esate fizinės parduotuvės savininkas arba teikiate paslaugas tam tikroje vietovėje. 

 

Skambą patraukliai? Susisiekite su mumis užpildę šią formą ir gaukite individualų sprendimą jūsų verslui.

Susisiekti +370 69944994