Duomenų failai

Facebook, Instagram, Google Adsense ir Adwords bei daugelis kitų platformų. Šias paslaugas jau naudojate? Turbūt ne kartą esate susimąstę, kaip galėčiau pasiekti daugiau tikslingų vartotojų ir padidinti savo prekių ir paslaugų pardavimus.

Jeigu kitose internetinės rinkodaros platformose galite rinktis vartotojus pagal jų amžių, gyvenamąjį miestą, pomėgius ir kitą informaciją, kuri yra įvesta anketoje, ir yra tik nuspėjama, Retargeting.lt gali pasiūlyti tikslią informaciją apie vartotoją ir jo interesus - valdydami internetinius projektus, sukūrėme vartotojų lankomumo duomenų bazę, todėl galime internete juos skirstyti pagal tai, kuo jie realiai domisi ir kokia su tuo susijusi informacija jiems yra priimtinesnė.

6294919

Nesuklyskite - asmeninių vartotojų duomenų nerenkame ir jų nevaldome, tiesiog vartotojai lankosi ten, kur yra mūsų duomenų failų rinkikliai, todėl kasdien galime pasakyti tendencijas, kuo domisi vartotojas, ką jis noriai pirktų arba, kas tiksliai atitinka jo interesus.

Galime tikslingai rodyti jūsų reklaminę žinutę pagal pasirinktą duomenų failą:

sporto vartotojai (detalizacija pagal sporto šaką - krepšinis, futbolas, auto sportas, ledo ritulys, tenisas, imtynės, boksas)

pramogos ir laisvalaikis (muzika, kinas, pažintys)

hobiai (maistas ir jo gaminimas, automobiliai, kelionės)

finansai ir verslas (paskolos, refinansavimas, investicijos, nekilnojamasis turtas, indėliai)

šeima (vaikų filmai, pasakos, eilėraščiai, kontroliniai darbai)

žemės ūkis (agro naujienos, įrangos pirkimai bei pardavimai)

žaidimai (žaidimai internete, parduodami žaidimai, žaidimų kompiuteriai)

informacija (žodynai, vertėjai, skaičiuoklės)


Tai tik keli pavyzdžiai, kokius duomenų failus galite pasiekti. Kiekviename pasirinktame duomenų faile - suinteresuoti vartotojai. Reklamą galima transliuoti atvižvelgiant į norimą pasiekti tikslą, biudžetą šalį, miestą ar net adresą.

Parašykite mums ir gaukite individualų sprendimą.

Susisiekti +370 69944994
Domina duomenų failo įsigijimas ir reklamos transliacija? Susisiekite su mumis
Užpildykite kontaktinę formą arba skambinkite +370 69944994 bei papasakokite savo tikslus