Google verslo paskyra

Turėti Google žemėlapiuose verslo įrašą yra privaloma, nes tai padės jūsų potencialiems klientams greitai rasti jūsų įmonę internete. Kad atsirastumėte Google žemėlapiuose, reikia sukurti verslo paskyrą ir atlikti tam tikrus žingsnius.

 

Verslui būti Google žemėlapiuose yra daugybė naudos. Dalinamės svarbiausiais privalumais šios paslaugos.

google-my-business-logo-min

Padidinkite savo verslo matomumo

Būdami Google žemėlapiuose, jūsų verslas bus lengviau randamas vietiniams klientams, kurie ieško jūsų produktų ar paslaugų savo mienste, rajone ar regione. Tai ypač svarbu, jei jūsų verslas yra susijęs su vietiniais klientais, pavyzdžiui, restoranas, grožio salonas arba maisto prekių parduotuvė.

 

Papildoma “nemokama” reklama: 

Google žemėlapiai yra papildoma ir puikiai veikianti reklamos platforma, leidžianti jums rodyti savo verslo informaciją ir vietą internete.  Tai gali sutaupyti nemažai išlaidų reklamai kitose interneto reklamos agentūrose ar platformose.

 

Suteikia svarbios informacijos apie verslą: 

Jūsų Google žemėlapio įrašas gali apimti informaciją apie jūsų verslo darbo valandas, kontaktinę informaciją, nuotraukas, klientų atsiliepimus ir daug daugiau. Tai padeda potencialiems klientams gauti reikiamą informaciją apie jūsų verslą vienoje vietoje. Taip pat jūs galite lengvai valdyti savo verslo informaciją. Tai apima darbo valandų atnaujinimą, nuotraukų pridėjimą ir prekių ar paslaugų aprašymus.

 

Klientų atsiliepimų valdymas:

Google verslo paskyra leidžia valdyti klientų atsiliepimus ir atsakyti į juos. Tai svarbu, siekiant pagerinti jūsų verslo reputaciją ir įgyti klientų pasitikėjimą.

 

Statistikos ir analizės galimybės: 

Google verslo paskyroje jūs galėsite stebėti statistiką apie savo verslo peržiūras, paieškos rezultatus ir kitus svarbius rodiklius. Tai padeda jums suprasti, kaip klientai randa jūsų verslą internete, kiek naujų potencialių klientų apsilanko jūsų internetiniame puslapyje ar kurie jus rado būtent Google žemėlapiuose.

 

Padeda pagerinti SEO: 

Būdami Google žemėlapiuose, galite pagerinti savo internetinės paieškos rezultatus vietinėse paieškos užklausose. Tai ypač svarbu, jei konkuruojate su kitais vietiniais verslais. Svarbu paminėti, kad tai padės jūsų verslui ar vykdomai veiklai užimti aukštesnes vietas paieškos rezultatuose.

 

Klientų aptarnavimas: 

Galite bendrauti su klientais per Google verslo paskyra.  Atsakykite į jų užklausas ir pateikti informaciją apie jūsų turimus produktus ar teikiamas paslaugas. Tai padeda užtikrinti geresnį klientų aptarnavimą. 

 

Geresnė verslo reputacija:

Būdami matomi Google žemėlapiuose ir turėdami teigiamų atsiliepimų, jūsų verslo reputacija gali pagerėti, o tai gali pritraukti dar daugiau klientų.

 

google-my-business 

Visos šios naudos gali padėti jūsų verslui pritraukti daugiau klientų, pagerinti vykdomos veiklos matomumą ir padidinti pardavimus. Tai ypač svarbu, jei jūsų verslas yra susijęs su vietiniais klientais ar tie kurie atvyko pasisvečiuoti ir nori išbandyti Lietuvišką prekę ar paslaugą.

 

 

Dar neturite Google verslo paskyros? Jūsų verslas nėra matomas Google žemėlapiuose?  

 

Kviečiame užpildyti kontaktinę formą ir patikėti šį darbą mums. Pasikalbėkime!

Susisiekti +370 69944994