Atgalinės nuorodos

Atgalinės nuorodos (angliškai - backlinks) yra neatsiejama lankytojų srauto iš paieškos sistemų dalis. Populiariausia pasaulyje paieškos sistema Google turi itin sudėtingą paieškos algoritmą, kuris paskirsto tinklalapius, kaip ir pagal ką jie surikiuojami paieškoje pagal atitinkamus raktažodžius.

Jeigu esate įsitikinę, jog jūsų tinklalapio vidinė SEO dalis yra baigta ir sutvarkyta, padarėte viską, kad paieškos sistemų robotai lengviau ateitų į tinklalapį ir pasiektų informaciją, kitas žingsnis turėtų būti atgalinių nuorodų įsigijimas ir turinio kūrimas.

AFP_1LQ71M

Mes tuo galime pasirūpinti - vienyjame daugiau nei 200 įvairaus pobūdžio tinklalapių, kurių turinio kūrimas paremtas žiniasklaidos ir pranešimų modeliu - tai ne tinklalapiai, kurie kuriami specialiai tam, kad sutrauktų kuo daugiau atgalinių nuorodų. Tai tinklalapiai, kurių pagrindinis pajamų šaltinis yra straipsnių ir naujienų skelbimas, o papildomas - atgalinių nuorodų pardavimas. 

Mes galime:

- pagal jūsų pateiktą informaciją parengti profesionalų straipsnį arba straipsnius
- juos redaguoti ir sudėti jums aktualius raktinius žodžius bei atgalines nuorodas į jūsų tinklalapį
- patalpinti straipsnius jūsų pasirinktose arba mūsų specialistų atrinktose svetainėse

Jeigu turite savo straipsnį, galime atitinkamai jį naudoti arba perrašyti.

Straipsniai dažniausiai yra talpinami "lifetime" - t.y. iki tol, kol gyvuos tinklalapis. Normalus vienerių metų praradimas yra iki 10 procentų, perkant 100 atgalinių nuorodų. Praradimas atsiranda dėl to, kad tinklalapis pakeičia savininkus, nebėra atnaujinamas arba pasikeičia jo turinio valdymo sistema ir dingsta anksčiau kurtas turinys.

Atminkite, kad protingai parengtas ir išpublikuotas straipsnis taip pat gali veikti kaip reklama, atvesianti potencialių klientų, tad vienu šūviu nušausite du zuikius.

Susisiekti +370 69944994
Domina turinio kūrimas ir atgalinių nuorodų talpinimas? Spauskite čia
Užpildykite kontaktinę formą ir netrukus su Jumis susisieksime