GIF kūryba

GIF (ang. Graphics Interchange Format) yra vaizdų formato failas, kuris naudojamas trumpiems vaizdo fragmentams, dažniausiai kartojantiems judesį arba animaciją. GIF naudojamas internete ir socialinėse tinklaraščiuose, kad būtų galima dalintis smagiais vaizdiniais ir animacijomis. 

 

GIF failai yra maži ir paprasti, todėl lengvai įkeliami ir perduodami internete. Animacijos puikiai tinka vaizdžiai parodyti trumpą judesį ar veiksmą, pavyzdžiui, šokį, pasisveikinimą, veido mimiką, džiugesį. Daugelis interneto svetainių, socialinių tinklų Facebook, X (ex Twitter), Instagram, Tiktok, Whatsapp, Viber, Telegram  ir el. pašto paslaugos palaiko GIF formatą, todėl jie gali būti perduodami ir žiūrimi be didelių problemų.

 Screenshot 2023-09-29 at 20.09.08

Šis paslauga gali būti naudojama internetinėse reklamose, socialiniuose tinkluose ir elektroniniuose pranešimuose, kad būtų pritrauktas dėmesys ir pristatyta prekė ar paslaugos savybės. Trumpos animacijos gali pritraukti vartotojų dėmesį geriau nei statinės nuotraukos ar tekstas.

 

Animacijos gali būti naudojamos kaip instrukcijos ar pagalba jūsų klientams ar darbuotojams. Galite sukurti trumpas animacijas, kurios aiškiai parodo, kaip naudotis jūsų produktais ar paslaugomis arba kaip išspręsti dažnai pasitaikančias problemas. Jeigu Jūsų paslauga ar prekė yra susijusi su sudėtingais ar techniniais procesais, GIF'ai gali būti naudojami kaip instrukcijos, kad vartotojai lengvai suprastų, kaip naudotis jūsų produktu ir tai padės vartotojams greičiau suvokti, kodėl jūsų paslauga ar prekė yra jų verta.

 

 

Mes siūlome sukurti kūrybingus ir traukiančius akį GIF’us kurie gali būti naudojami, kad pritrauktų potencialių klientų dėmesį. Naudodami interaktyvius GIF'us, galite skatinti vartotojus atlikti tam tikrus veiksmus, pvz., užsisakyti prekę, užsiregistruoti paslaugai arba pasidalinti informacija su kitais potencialiais klientais.

 

 

Produkto esminis privalumas, kad gerai sukurtas GIF gali išskirti jūsų prekę ar paslaugą iš konkurencijos ir sudominti vartotojus.

 

Norite pasiūlymo šiai paslaugai? Užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime.

Susisiekti +370 69944994